menu

JÓGA SOUKROMÁ

soukromá lekce jógy  ~

Dlouhodobě se věnuji zdravému životnímu stylu a různorodým alternativním přístupům ke zdraví, což završila jógová celostní metodologie, jejímž cílem je seberealizace.

Soukromá konzultace je péče, kdy dostáváte mou plnou pozornost. Je určena lidem, kteří mají zájem o práci na míru, či se potřebují aktuálně věnovat své zdravotní/životní situaci v soukromí. Je zaměřena na stresové situace, rekonvalescenci, problémy s koncentrací, blokace zad a páteře, ženské obtíže, jógu v těhotenství, aj. Lekce mohou mít emocionální přesah.

Součástí terapeutické rozmluvy může být návrh na změnu životního stylu a úprava stravy.

~

Kdy: Doporučený čas středy od 10,00, nebo jinak.
Kde: Umístění dle domluvy.

Objednat

skupinová nabídka ~

je určená pro skupinku zájemců o lekce jógy se mnou. Po předchozí domluvě nastavíme podmínky na míru všem a dohodneme se na místě, času, směru lekce a jiných parametrech.

možnosti:

  • sportovní týmy
  • páry
  • skupiny přátel či spolupracovníků
  • firemní relaxace s kontinuitou

V případě zájmu neváhejte rozepsat, co je pro vás prioritou a kontaktovat mne e-mailem. Preferuji spolupráci na opakované bázi, ne jen jednorázově. Děkuji za pochopení.

on-line konzultace ~

V případě, že nejste ze Severní Moravy, nabízím také on-lin konzultaci i samostatnou lekci on-line formou. Možností je nyní několik. Můžete být kdekoliv na světě, jen je třeba si udělat pro sebe čas a prostor a ozvat se mi. I v tomto případě preferuji opakovanou spolupráci. Děkuji za pochopení. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat e-mailem a domluvíme si termín.